Niezalogowany
zmień rozmiar:

Szkoła Podstawowa im. Mariana Gotowca w Klembowie

Adres: Gen. Fr. Żymirskiego 68
05-205 Klembów
pokaż na mapie
Dyrektor: Andrzej Olszewski
Strona WWW: spklembow.pl
E-mail: spklembow@klembow.pl
Telefon: 22 799 93 79

Opis oferty:


Szanowni Państwo!


Zapraszamy wszystkie dzieci 3,4, 5 i 6 – letnie

do naszych oddziałów
przedszkolnych!Przedszkole jest miejscem, w którym dzieci w przyjazny sposób wejdą w świat wiedzy. Pragniemy udowodnić, że nauka może być fascynującą przygodą, a szkoła ulubionym miejscem spędzania czasu przez dziecko. Wierzymy głęboko, że każde dziecko jest wyjątkową indywidualnością z ogromnym potencjałem rozwojowym, który najpełniej ma szansę się rozwinąć przez wspólne działanie z innymi. Naszym priorytetem jest stworzenie warunków do zrównoważonego rozwoju intelektualnego, społecznego, fizycznego i moralnego.


Nasze przedszkole funkcjonuje dopiero od 2017 roku, lecz w tak krótkim czasie udało nam się zapewnić dzieciom warunki do wszechstronnego rozwoju, stworzyć miłą i swobodną atmosferę.

Przedszkole znajduje się na pierwszym piętrze Szkoły Podstawowej  w Klembowie.

Do dyspozycji mamy duży korytarz, szatnię oraz cztery sale przedszkolne.

Sale są przestronne, kolorowe i bogato wyposażone sprzyjające nauce i zabawie. Każda z sal wyposażona jest w osobną łazienkę. Pomieszczenia urządzone są w nowoczesnym stylu, meble dostosowane  do wieku dzieci, a kąciki tematyczne  zgodne z zainteresowaniami i potrzebami rozwojowymi dzieci.

W trosce o bezpieczeństwo dzieci do przedszkola można wejść tylko przy użyciu karty magnetycznej, co uniemożliwia dzieciom samodzielne opuszczenie terenu szkoły a nieproszonym gościom ogranicza dostęp do przedszkola. 

Zapewniamy:

- miłą i profesjonalną opiekę kadry przedszkolnej przez 10 godzin dziennie,

- realizację podstawy programowej z uwzględnieniem różnorodnych form i metod aktywizujących dzieci,

- pomoc psychologiczno-pedagogiczną,

- naukę język angielskiego,

- możliwość uczestnictwa w zajęciach z religii i rytmiki,

- zdrowe i smaczne posiłki,

- imprezy okolicznościowe,

- bale,

- spotkania z ciekawymi ludźmi,

- uczestnictwo w przedstawieniach teatralnych i koncertach filharmonii. Tworzymy przedszkole przyjazne dziecku, rodzicom i środowisku. Miejsce radosnej zabawy i bezpiecznego poznawania świata. Nasi Wychowankowie po zakończeniu edukacji przedszkolnej będą ludźmi kreatywnymi o szerokich zainteresowaniach i różnorodnych umiejętnościach.
Dostępne miejsca:

Nazwa Opis Liczba wolnych miejsc
3, 4, 5, 6 - LATKI ODDZIAŁ DZIESIĘCIOGODZINNY Oddziały przedszkolne realizujące zajęcia i świadczące opiekę w pełnych godzinach pracy Szkoły 5

Przykładowe zdjęcia:

Mapa

Rekrutacja ID: 128; Wersja: 21.141.316.1058 Harmonogram ID: 558;